شرکت ساختمانی ینیسی با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه فروش آپارتمانهای مسکونی - ویلا

شرکت ساختمانی ینی سی

شرکت ساختمانی ینی سی به یکی از شرکت های پیشرو در ساخت و ساز در شهر آلانیای ترکیه تبدیل شده است .
درحال حاضر ما این شهرت را از طریق کار سخت و دقت بسیار بالا و غیر قابل انعطاف و یادگیری به دست آورده ایم .
ما عاشق کارمان هستیم همچنین نمونه کارهای ما در زمینه معماری و ساختمانی این را ثابت کرده است "
پروژه های ساختمانی ما مورد علاقه و تقاضای بسیاری از مشتریانی از کشورهای اروپایی؛ همینطور مشتریان خود ترکیه دارد. تمام پروژه های ما از بهترین مصالح ساختمانی ؛ موقعیت مکانی عالی از لحاظ قرار گیری در مرکز شهر و نزدیک به دریا بهره میبرند. چیزی که به مشتریان ما یک زندگی راحت ؛شاد و بدون دغدغه را در آلانیا هدیه داده است
. فرصت را از دست نداده با ما تماس بگیرید .

چرا ینی سی

شرکت ساختمانی ینیسی در سال 2006 تاسیس شد. در طی گذشت سالها به دلیل قابلیت اجرای عالی پروژه ها ,اطمینان، اعتبار مالی قوی و کارکنان بسیار حرفه ای ثابت کردیم که یکی از بهترینهای منطقه جنوب ترکیه هستیم .
شرکت ساختمانی ینیسی با طیف وسیعی از پروژه ها، محدوده قیمت در زیبا ترین منا طق ,از لحاظ اکولوژیکی در منطقه تمیز در حال جذب مشتریان ازسراسر جهان است.
با انتخاب ینی سی در مسیر درستی هستید

با ما تماس بگیرید

تیم شرکت ساختمانی ینی سی

 

Turkish, English, Russian, German

Anastasia Karlysheva

خدمات فروش

anastasia@yenisey.co

+90 549 306 88 99

Turkish, Farsi, English

Hamid Shahin

خدمات فروش

hamid@yenisey.co

+90 549 301 88 99

Turkish, Farsi, English

Armin Hashemi

خدمات فروش

armin@yenisey.co

+90 549 405 88 89

Russian, Turkish

Tatiana Chueva

خدمات فروش

tatiana@yenisey.co

+90 549 304 88 99

Russian, English, Arabic

Mila Bessmertnaya

خدمات فروش

mila@yenisey.co

+90 549 308 88 89

Russian, English, Turkish

Emil GULIYEV

خدمات فروش

emil@yenisey.co

+90 549 307 88 89

English, Turkish, Flemish, Russian

Cevat ORHAN

خدمات فروش

cevat@yenisey.co

+90 549 302 88 99

English, Turkish, Flemish, German

Bülent SAYINTA

خدمات فروش

bulent@yenisey.co

+90 533 417 4145

Turkish, English

Serkan Açik

مدیریت و حسابدار

info@yenisey.co

+90 533 594 73 76

Yunus Özbek

رئیس بخش خدمات مشتریان

yunus@yenisey.co

+90 532 392 33 62

Deniz Şimşek

رئیس بخش خدمات مشتریان

deniz@yenisey.co

+90 549 402 88 89

Kamerhan Özbek

رئیس بخش خدمات پس از فروش

info@yenisey.co

+90 532 557 39 38

Özcan Koç

مسئول خدمات مشتریان

info@yenisey.co

+90 549 305 88 99

Mahmut Kurtbaş

مسئول خدمات مشتریان

info@yenisey.co

+90 549 403 88 89


© 2017 | Yenisey Construction | All Rights Reserved